Rasha Ragab
urodzona w Kairze w 1971 roku, artystka performance, piosenkarka, performerka i kuratorka. Licencjat z prawa 1996 i dyplom z krytyki artystycznej 2005 na Uniwersytecie Kairskim. Od 2003 roku wystawia w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Kairze, innych centrach sztuki w Egipcie i za granicą. Mieszka i pracuje między Monachium a Kairem.
Christoph Nicolaus
Urodził się w 1962 roku w Monachium, jest artystą, muzykiem, kuratorem i organizatorem różnych wydarzeń artystycznych, takich jak serie Kunst im Bau (www.kunst-im-bau.org) i Klang im Dach (dawniej „Klang im Turm”). Kształcił się jako artysta rzeźbiarz w Alanus Hochschule w latach 1989-1991
Wystawy, koncerty, performance i projekty multimedialne w kraju i za granicą od 1994 roku. Jest członkiem kolektywu kompozytorów i performerów Wandelweisser.
Mieszka i pracuje w Monachium i Kairze.
http://www.timescraper.de/_christoph-nicolaus/index.html
Szczegółowe informacje o kompozycjach na harfę kamienną napisanych specjalnie przez niego jako wykonawcę można znaleźć tutaj: https://www.wandelweiser.de/stoneharp/material/steinharfe.pdf.
Sasha i Christoph pracują jako duet oferujący własne instalacje i występy pod nazwą
Toffaha (arabski: jabłko), obaj są członkami kolektywu Wandelweiser.
www.toffaha.org
Lucio Capece
Argentyński muzyk mieszkający w Europie od 2002 roku, a od 2004 roku w Berlinie. Oferuje prace w przestrzeni dźwiękowej skoncentrowane na doświadczeniu percepcji, które wykonuje głównie solo i w kontekście okazjonalnych kolaboracji opartych na tym samym zainteresowaniu.
Komponuje własne utwory, które mogą obejmować improwizację i różne sposoby pisania, oparte na zachowaniu ucha i ciała oraz analizie zjawisk dźwiękowych. Używa narzędzi takich jak latające głośniki zawieszone na balonach z helem, głośniki jako wahadła lub unoszące się w powietrzu. Korektory w sprzężeniu zwrotnym, syntezator analogowy, fale sinusoidalne i generatory szumu, automaty perkusyjne, światła ultrafioletowe, czujniki, shruti box, klarnet basowy, saksofony sopranowe i slide. Pisał również kompozycje dla zespołów.
Capece oferował swoje prace w szczególnie emblematycznych przestrzeniach, takich jak Kraftwerk Berlin (The Long Now – Maerz Musik), Hau Berlin (festiwal CTM), Katedra w Bernie (Zoom In Festival), Muzeum Mambo w Bolonii (Live Arts Week), Niemiecki Pawilon zbudowany przez Miesa Van der Rohe w Barcelonie (Sonar + D Festival), Halle d´ ́Expositions zbudowany przez Alexandre Gustave Eiffel w Evreux, we Francji (seria L´Átelie), Bauhaus Archive w Berlinie (reżyseria utworu, w którym wraz z muzykami Axelem Dörnerem i Robinem Haywardem zagrał utwór z rzeźbą kinetyczną o nazwie Licht-Raum Modulator zbudowaną przez László Moholy-Nagy’ego), Documenta 15 w Kassel i Colón Theater w Buenos Aires, gdzie zaproponował interaktywną instalację dla dzieci. Przez 25 lat grał we wszystkich głównych miejscach i festiwalach poświęconych muzyce eksperymentalnej i improwizowanej w Europie, a także koncertował w USA, Japonii, Meksyku i Argentynie.
luciocapece.blogspot.de